Pracownia Projektów Akustycznych
Firma

Pracownia zajmuje się profesjonalnym projektowaniem akustyki wnętrz pod kątem komfortu akustycznego i ograniczenia poziomu hałasu a także na potrzeby odtwarzania dźwięku przy pomocy urządzeń elektroakustycznych. Dzięki wieloletnim studiom i bogatej praktyce projektowej proponowane rozwiązania są pod względem technicznym dopracowane w każdym szczególe. Studia i prace badawcze prowadzone w zakresie akustyki i elektroakustyki gwarantują, że fundamentem wykonanych przez nas projektów jest rzetelna wiedza techniczna i naukowa. W pracy zwracamy szczególną uwagę, aby nasze projekty spełniały obowiązujące normy i zalecenia branżowych organizacji. Powstanie projektu poprzedza wykonanie wielu skomplikowanych obliczeń matematycznego modelu propagacji dźwięku w pomieszczeniu, do których niezbędne jest także użycie modelu komputerowego.

Na potrzeby własnych projektów pracownia projektuje także specjalne ustroje akustyczne takie jak ustroje rezonansowe (płytowe i szczelinowe) oraz specjalistyczne dyfuzory typu PG i AG. Nasze ustroje pełnią ściśle określoną funkcję w kreowaniu akustyki danego pomieszczenia dlatego projektowane są indywidualnie. Jedynie standardowe wersje dyfuzorów dostępne są także w sprzedaży detalicznej. Rozwiązania naszych ustrojów nie naruszają niczyich praw dotyczących własności intelektualnej.

Konsultujemy także inne problemy, które dotyczą szeroko rozumianej akustyki, w tym akustyki środowiska i akustyki architektonicznej. Przeprowadzamy audyty akustyczne i wykonujemy ekspertyzy.

Zapraszamy do współpracy inwestorów i architektów.

Zakres działalności
Wyposażenie
Referencje
Kontakt


© Pracownia Projektów Akustycznych
2007-2014